Bemutatkozás:
Az élet nagy tanítómester!
Bár zenét tanultam, mégis a pénzügyek, biztosítások és befektetések világába sodródtam.
A pénz számít. Nagyon is.
Hajba Szilvia vagyok, Székesfehérváron élek. Olyan ember vagyok, akinek előbb hitelei voltak, aztán rájöttem, hogy át kéne fordulni takarékoskodásba, mert úgy lehet, hogy jobban járok hosszú távon. Így a hitelkiváltás "nagymestereként" a régi kollégáim sokat mondogatták, "Szilvi, te elmehetnél hitelszakértőnek!" Én pedig mondtam: "Áááá, dehogy! Én soha!" ... és tessék.
A tanulás vágya vitt erre a piacra 2011-ben. Csak elmentem játszani egy pénzügyi intelligencia-fejlesztő társasjátékkal, ahol aztán játékvezetővé is váltam, tanítom az embereket egészséges pénzügyi gondolkodásra, akinek igénye van rá. Nagyon fontosnak tartom az edukációt, a fejlődést, mert mindig van hova eljutni!
2012-től -, hogy bővítsem a tudásomat -, a biztosítói ágazatba szegődtem el. Az ügyfeleim társaságában tapasztaltam meg először, hogy az emberek hogyan vélekednek a pénzügyekről. Az igényfelmérések eredményeként azonban időnként nem a megtakarításoké és biztosításoké volt a főszerep, hanem
- lakást akartak venni!
- Fogsort akartak csináltatni!
. Autót akartak venni - mindezeket elegendő pénz nélkül, és kérték, hogy segítsek nekik.
- Betegség, haláleset, egyéb váratlan nagyobb kiadás rendítette meg őket.
- Volt, aki lakástakarékot akart indítani,
- bankszámlát akart váltani, mert egyesek döbbenetes költségeket fedeztek fel a bankszámlakivonatban, és én akkor még nem tudtam nekik segíteni, csak más kollégák bevonásával.
Így aztán 2018-ban a banki szektor felé nyitva bővítettem a vállalkozásomat, hogy ezen igényeket is ki tudjam szolgálni. Ebben a Money Network rendszere rendkívül sokat segít nekem, aminek az a következménye, hogy a teljes palettán tudunk Neked megoldást keresni, és nagy biztonsággal, előnyös megoldásokkal leszel kiszolgálva.
Mi az én meglátásom?
1. Legyen önerőd!
Azaz pénzügyi tartalékod..Bármi is a célod, szinte biztos, hogy pénz kell hozzá. Megtanítalak, hogyan képezz tartalékot, milyen eszközöket használj ehhez. Ez arra is jó lesz, hogy ha nagyobb fába vágnád a fejszédet, hitelt kellene felvenned, akkor sokat spórolj Magadnak.
2. Ha már nincs más megoldás – hitelt vennél fel.
Akár kicsi a hiteligényed, akár nagy, olyan konstrukciót keresek Neked a Money Network Kft. támogatásával, amivel elégedett leszel. Állami támogatások lehetőségét is figyelembe véve, mint pl. Babaváró, CSOK-család, Munkáshitel, stb.
Megkíméllek a bankok körbejárásától, az adminisztrációtól, és akkor is rendelkezésedre állok, amikor a bank ajtaján „ZÁRVA” felirat áll. Még az is lehet, hogy pénzt találok Neked, mert volt már erre is példa.
Legfontosabb az észszerűség:
ha már hitel kell, akkor ne sokáig kelljen fizetned azt!
Kezdd velem a gondolkodást, én a hosszú távú komplex meglátásban tudlak támogatni, és a megoldásokat pedig hozom Neked.
Beszélgessünk!
Tevékenységi terület:
Fejér-, Pest-, Tolna-, Veszprém-, Komárom-Esztergom megye, Bács-Kiskun megye legfőképp.